Anasayfa / Gündem / 14:20 Tatil cenneti koya uyuşturucu baskını!

14:20 Tatil cenneti koya uyuşturucu baskını!

DHA/İHA

Faralya Mahallesi’ndeki Kabak Koyu’nda uyuşturucu madde satışı ve kullanımının önüne geçmek isteyen Fethiye İlçe Jandarma Komutanlığı, geçen 1 Temmuz’da düzenlenen operasyonun ardından bugün tekrar koya girdi. Saat 01.00’de 20 askerle düzenlenen operasyona, narkotik köpekleri ‘Alçı’ ve ‘Çimen’ de kullanıldı. Özel eğitimli köpeklerle plaja giren jandarma ekipleri, önce tatilcilerin üzerini aradı. Ekipler, aramaları köpeklerin tepki verdiği kişi ve alanlar üzerinde yoğunlaştırdı. Aramalar sırasında plajda bir tatilcinin çantasında az miktarda esrar ele geçirildi.

Ekipler daha sonra koydaki işletmelere girdi. Bungalov ve çadırlarda köpeklerle yapılan arama sırasında, 2 ayrı noktada daha, az miktarda esrar ele geçirildi. Plajdaki tatilci ile birlikte ele geçirilen esrar maddeleri ile ilişkili olduklarından şüphelenilen 3 tatilci hakkında yasal işlem başlatıldı.

İlginizi Çekebilir

13:57 Kurbanlık alacaklar dikkat! Fiyatlar…

DHA Hayvancılık sektöründe ithalatta gümrük vergisinin düşürülmesi, dişi düve kesiminin yasaklanması ve et fiyatları tartışmasıyla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Tema indir